BC Gova

Welkom op onze website!

Contacten:


Email adressen:

Voorzitter:                             voorzitter@bcgova.nl

Secretaris:                             secretaris@bcgova.nl

Contactpersoon:                 info@bcgova.nl                                    

Penningmeester:                penningmeester@bcgova.nl

Ledenadministratie:         ledenadministratie@bcgova.nl

Vertrouwenspersoon:      vertrouwenspersoon@bcgova.nl      

TC jeugd:                               tcjeugd@bcgova.nl                               

TC Senioren                         tcsenioren@bcgova.nl

Competitie leider:             competitie@bcgova.nl

Web beheerder:                 webbeheerder@bcgova.nl

Toernooicommissie:       paastoernooi@bcgova.nl

154731

 

 

Twitter

BC GOVA
BC GOVA @bc_gova Op donderdag 2 maart is er GEEN training! Op dinsdag 28 maart en woensdag 1 maart gaan het vrijspelen en de training WEL door. Reageer Retweet Favoriet 22 Feb
BC GOVA
BC GOVA @bc_gova Vergeet je net in te schrijven! BC GOVA Paastoernooi 2017 t.co/nXH1rSxAaV via @toernooi Reageer Retweet Favoriet 22 Feb