BC Gova

Welkom op onze website!

Contacten:


Tel. nr.:                            

06-45715030


Email adressen:

Voorzitter:                            voorzitter@bcgova.nl

Secretaris:                            secretaris@bcgova.nl

Contactpersoon:                    info@bcgova.nl                                    

Penningmeester:                   penningmeester@bcgova.nl

Ledenadministratie:               ledenadministratie@bcgova.nl

Vertrouwenspersoon:             vertrouwenspersoon@bcgova.nl      

TC jeugd:                             tcjeugd@bcgova.nl                               

TC Senioren                          tcsenioren@bcgova.nl

Competitie leider:                  competitie@bcgova.nl

Web beheerder:                    webbeheerder@bcgova.nl

Toernooicommissie:               paastoernooi@bcgova.nl

270352

 

 

 

 

Twitter

BC GOVA
BC GOVA @bc_gova Wil je een keer badmintonnen? Dan zit je bij ons goed! BC Gova is er voor jong en oud! Meer info:… t.co/tc22aVIyn9 Reageer Retweet Favoriet 14 Apr
BC GOVA
BC GOVA @bc_gova Amy en Richard @mooij_richard gefeliciteerd met jullie overwinningen van vandaag #2x1eplaatssingle# Reageer Retweet Favoriet 8 Apr