BC Gova

Welkom op onze website!

Contacten:


Email adressen:

Voorzitter:                             voorzitter@bcgova.nl

Secretaris:                             secretaris@bcgova.nl

Contactpersoon:                 info@bcgova.nl                                    

Penningmeester:                penningmeester@bcgova.nl

Ledenadministratie:         ledenadministratie@bcgova.nl

Vertrouwenspersoon:      vertrouwenspersoon@bcgova.nl      

TC jeugd:                               tcjeugd@bcgova.nl                               

TC Senioren                         tcsenioren@bcgova.nl

Competitie leider:             competitie@bcgova.nl

Web beheerder:                 webbeheerder@bcgova.nl

Toernooicommissie:       paastoernooi@bcgova.nl

212276

 

 

 

 

Twitter

BC GOVA
BC GOVA @bc_gova Komende Woensdag 15 maart om 20.00u Algemene Leden Vergadering! De agenda en notulen zijn via de mail verstuurd! t.co/666KRauABA Reageer Retweet Favoriet 12 Mar
BC GOVA
BC GOVA @bc_gova Let op: Aanmelden kan nog tot morgen (zondag 5-3-17) @ Sporthal De Laar West t.co/65c3mz3bWX Reageer Retweet Favoriet 4 Mar