BC Gova

Welkom op onze website!

Contacten:


Tel. nr.:                            

06-45715030


Email adressen:

Voorzitter:                            voorzitter@bcgova.nl

Secretaris:                            secretaris@bcgova.nl

Contactpersoon:                    info@bcgova.nl                                    

Penningmeester:                   penningmeester@bcgova.nl

Ledenadministratie:               ledenadministratie@bcgova.nl

Vertrouwenspersoon:             vertrouwenspersoon@bcgova.nl      

TC jeugd:                             tcjeugd@bcgova.nl                               

TC Senioren                          tcsenioren@bcgova.nl

Competitie leider:                  competitie@bcgova.nl

Web beheerder:                    webbeheerder@bcgova.nl

Toernooicommissie:               paastoernooi@bcgova.nl

283259

 

 

 

 

 

Twitter

BC GOVA
BC GOVA @bc_gova Kom kennismaken met de badmintonsport op woensdag 13 september in sporthal De Laar West met een clinic van… t.co/8djExG5Mx1 Reageer Retweet Favoriet 5 Aug
BC GOVA
BC GOVA @bc_gova Week van het badminton bij BC Gova met een Clinic van Eefje Muskens. Kom op 13 september naar BC Gova in Arnhem. Me… t.co/MMK9caWhqa Reageer Retweet Favoriet 5 Aug