BC Gova

Welkom op onze website!

Contacten:


Email adressen:

Voorzitter:                             voorzitter@bcgova.nl

Secretaris:                             secretaris@bcgova.nl

Contactpersoon:                 info@bcgova.nl                                    

Penningmeester:                penningmeester@bcgova.nl

Ledenadministratie:         ledenadministratie@bcgova.nl

Vertrouwenspersoon:      vertrouwenspersoon@bcgova.nl      

TC jeugd:                               tcjeugd@bcgova.nl                               

TC Senioren                         tcsenioren@bcgova.nl

Competitie leider:             competitie@bcgova.nl

Web beheerder:                 webbeheerder@bcgova.nl

Toernooicommissie:       paastoernooi@bcgova.nl

140267

 

 

Twitter

BC GOVA
BC GOVA @bc_gova Morgen (zondag 15-1) zijn er weer thuiswedstrijd. Komen jullie kijken? De wedstrijden starten om 10 uur Tot morgen… t.co/Ea5FUmfAzL Reageer Retweet Favoriet 14 Jan